sobota, 8 września 2012

Leczenie depresji - unikatowy lek ANTYDEPRES

 ANTYDEPRES
Skład i formuła – mgr farmacji Tomasz Mrozowski
Lek nie jest dostępny w aptekach
Informacje na temat działania i możliwości zakupu preparatu
ANTYDEPRES – Tel. 692 784 978
e-mail : huba167@wp.pl

Preparat ANTYDEPRES to wysoce skuteczny, recepturowy, ręcznie robiony lek w postaci kapsułek doustnych, polecany w leczeniu nerwicy, zaburzeń snu, stanów depresyjnych, zmian nastroju i innych dolegliwości psychicznych.
Lek przyjmuje się 2 razy na dobę /rano i wieczorem/.
Pakowany jest w dwóch torebkach, oznaczonych jako A i B.
Torebka A – zażywa się rano, na czczo 1 kapsułkę doustnie, popijając niegazowaną wodą.
Torebka B – zażywa się wieczorem 1 kapsułkę, 2 – 3 godziny przed snem , popić niegazowaną wodą.
Terapia powinna być prowadzona minimum 3 miesiące. Pierwsze efekty - poprawa jakości snu - są już widoczne po pierwszym zażyciu leku z torebki B. Po 7 – 14 dniach stosowania ustępują lęki, pojawia się napęd, chęć do działania,  poprawia się nastrój.
ANTYDEPRES jest lekiem bezpiecznym, skutecznym; pomógł już wielu osobom wyjść z głębokiej depresji.  
Skład leku w torebce A/do przyjmowania rano  na czczo/
Korzeń kozłka                                     170 mg
Liść melisy                                          50 mg
Szyszka chmielu                                   50 mg
Ziele serdecznika                                  50 mg
Klomipramina                                      7 5 mg    
Działanie składników w torebce A
Uspokajające działanie korzenia kozłka wykorzystuje się w medycynie tradycyjnej od setek lat, a obecnie w Europie przetwory z kozłka są najczęściej stosowanymi lekami uspokajającymi. Publikowane ostatnio badania kliniczne dowodzą ich skuteczności w zaburzeniach snu, bez powodowania zazwyczaj oczekiwanych działań niepożądanych, zaburzających koncentrację i czas reakcji. Podobnie owocostany chmielu oraz ziele melisy i serdecznika są tradycyjnie używane w terapii zaburzeń snu i nadmiernego pobudzenia
Klomipramina – to lek grupy trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych. Wykazuje wyraźne działanie przeciwdepresyjne, wpływając na wszystkie komponenty zespołu depresyjnego, w tym na spowolnienie psychoruchowe, lęk, obniżenie nastroju; działa słabo uspokajająco. Klomipramina utrzymuje poziom serotoniny na wysokim poziomie.
Serotonina - to hormon niezwykle ważny dla poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka. Jego działanie można zaobserwować na dwóch płaszczyznach – fizycznej i psychicznej. W sferze fizycznej serotonina odpowiada m.in. za odczuwanie apetytu i proces trawienia, regulację ciśnienia krwi i jej krzepnięcia,  utrzymywanie odpowiedniej temperatury ciała, proces dojrzewania i menstruację oraz odnowę komórkową organizmu.
Skutkiem niedoboru serotoniny są np. migreny i zwiększone odczuwanie bólu - serotonina odpowiada bowiem za jego percepcję.
Ważniejszą sferą regulowaną przez ten hormon jest jednak sfera psychiczna człowieka. Serotonina odpowiada bowiem za nasze samopoczucie psychiczne, regulując czynności ośrodkowego układu nerwowego - jest neurotransmiterem, który zawiaduje i przekazuje impulsy nerwowe do tkanek. Od niej zależy, czy sygnał systemu nerwowego będzie w stanie dotrzeć do wszystkich zakątków ciała.
Serotonina ma zasadnicze znaczenie w procesie antydepresyjnym a jej brak powoduje apatię, dezorientację, brak skupienia, nadmierną agresję oraz depresję. Niedobór serotoniny powoduje wyżej wymienione objawy

Skład leku w torebce B /do przyjmowania wieczorem przed snem o składzie/
Tryptofan                                                0,030 g
Magnez                                                    0,025 g     
Cynk                                                         0,005 g
Witamina B6                                            0,6  mg
Witamina B1                                            0,4  mg
Witamina E                                              0,003 g
Mangan                                                    0,3  mg
Selen                                                         7,0  μg
Mianseryna                                              0,030 g
Działanie składników w torebce B:
Tryptofan to jeden z tzw. „aminokwasów niezbędnych”, tj. aminokwasów, które nie mogą być same z siebie wytwarzane w organizmie ludzkim, lecz muszą być mu dostarczane wraz z pożywieniem. Jego brak, prowadzi między innymi do agresji, depresji, oraz zaburzeń rytmu snu. Z tryptofanu, organizm ludzki produkuje bowiem hormony odgrywające bardzo ważną rolę w kontrolowaniu naszego nastroju i snu – omówioną już serotoninę oraz melatoninę.
Melatonina – jest to hormon produkowany przez szyszynkę (gruczoł dokrewny znajdujący się w centralnej części mózgu), odpowiedzialny za regulację dobowego cyklu snu i czuwania oraz tzw. „zegara biologicznego”. To melatonina odpowiada za to, aby nasz organizm był gotowy do zdrowego, regeneracyjnego wypoczynku. Jej brak lub niedobór jest odpowiedzialny za większość przypadków problemów ze snem.
Badania naukowe dowiodły, że regeneracja organizmu podczas snu zależy nie od jego długości, lecz głównie od jego jakości. Sen charakteryzujący się dobrą jakością to sen dochodzący do tzw. 4 fazy snu (obejmującej około 15-20% całego snu). To właśnie na tym krótkim odcinku nasz organizm regeneruje się, a nam powracają siły i energia. Jeśli chcemy się dobrze wysypiać, musimy zatem zapewnić sobie wystarczającą ilości głębokiego snu a o tym, czy nasz sen „dochodzi” do tej fazy decyduje właśnie melatonina –tylko wtedy, kiedy jej poziom jest prawidłowy możemy skutecznie odpoczywać.
Melatonina łagodzi również skutki procesów starzenia się (jest ona w stanie o prawie 25% opóźnić procesy starzenia się organizmu), skutecznie stymuluje układ odpornościowy, obniża cholesterol, pomaga w profilaktyce takich chorób jak cukrzyca i artretyzm oraz wpływa korzystnie na rozładowywanie stresu. Melatonina usuwa także z organizmu wolne rodniki, których działanie polega na uszkadzaniu zdrowych komórek organizmu i przyczynia się do powstawania nowotworów. 
Mianseryna
To lek antydepresyjny nowej generacji, poprawia nastrój, wydłuża i pogłębia sen, redukuje lęk. Stosowany głównie w zaburzeniach nastroju o charakterze zespołów depresyjnych.

W celu zakupu leku ANTYDEPRES należy dokonać wpłaty na:
rachunek: 45 1140 2017 0000 4102 1094 8570   Multibank

Tomasz Mrozowski
Polna 1
05 – 200 Wołomin

·          60 kapsułek – 250 zł (1- miesięczna terapia)
·        120 kapsułek – 500 zł (2 – miesięczna terapia)

W tytule przelewu proszę napisać: zamawiam ANTYDEPRES.

Lek jest dość drogi, ale niezwykle skuteczny, sprawdzony i bezpieczny. Terapia 3 miesięczna daje trwałe efekty na bardzo długi okres czasu. Po 3 miesiącach objawy depresji znikają. 

Koszty preparatu ANTYDEPRES wydają się pozornie wysokie. Jednak z doświadczenia w pracy aptecznej, realizując recepty widzę, jak często leki przepisane przez lekarzy są bardzo drogie i nie zawsze skuteczne. Czasem konieczna jest zmiana całego zestawu leków i poniesienie kolejnych kosztów. Szczególnie lekarze pierwszego kontaktu, nie mając doświadczenia w leczeniu depresji, przepisują leki psychotropowe, tzw. benzodiazepiny – preparaty: Relanium, Elenium, Afobam, Alprazomerck, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR, które silnie uzależniają, po kilku dniach tracą swoją skuteczność, co wiąże się ze zwiększaniem dawki. Po miesiącu terapii lekiem typu Relanium dochodzi do takich paradoksów, że pacjent zażywa naraz 20 tabletek. Odstawienie takiego leku kończy się panicznym lękiem, a problem nerwicy lub depresji pogłębia się. Wytwarza się błędne koło.  
Preparat ANTYDEPRES – to idealna receptura, łącząca działanie leków syntetycznych i roślinnych. Leczy:
- stany depresyjne spowodowane różnorodnymi wydarzeniami życiowymi i związanymi z tym urazami psychicznymi (są to zwykle różnorodne straty, zawody emocjonalne); stany takie są nazywane depresjami psychogennymi (należy do nich depresja reaktywna);
- stany depresyjne występujące w przebiegu różnych chorób somatycznych (np. w zaburzeniach czynności tarczycy), chorób ośrodkowego układu nerwowego (np. w przebiegu chorób zwyrodnieniowych mózgu, miażdżycy), w trakcie stosowania niektórych leków (np. hormonów kory nadnerczy, leków hipotensyjnych); są one nazywane depresjami somatogennymi;
- depresje typu endogennego pojawiające się w przebiegu chorób afektywnych: zaburzeń dwubiegunowych (dawna psychoza maniakalno-depresyjna) oraz jednobiegunowych (zaburzenia depresyjne nawracające)
Biorąc za punkt wyjścia obraz choroby ANTYDEPRES leczy następujące zespoły depresyjne: depresję prostą, zahamowaną (której skrajnym nasileniem jest osłupienie depresyjne), lękową, z podnieceniem ruchowym (agitowaną), zespół depresyjno – urojeniowy, zespół depresyjno paranoidalny, depresję anankastyczną, poronną (supdepresję).



Brak komentarzy: